שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הלוחמת - פרק אחרון

Star_Pink הלוחמת - פרק אחרון Star_Pink
פורסם לפני 900 ימים     מאת evaeveta     סה"כ תגובות: 18     תגובה אחרונה לפני: 897 ימים

אז זהו, הפרק האחרון של הטלנובלה המרגשת ''הלוחמת'' הסתיים! עוד הפקה מרגשת ומדהימה של גלוריה פרז שתמיד מצליחה להניא אותנו למסע מאוד חשוב ב''הלוחמת'' זה הובא לידי ביטוי על עולם הזנות, סחר בבני אדם וזה נושא מאוד חשוב- הסיפור התרחש בטורקיה,ספרד,שוויץ ועוד מדינות אך הסחר בבני אדם נמצא בכל העולם! ובנושא הזה הטלנובלה הזו טיפלה כמו שצריך. אם קצת דברים לא במקום. אך עדיין ואני מאוד נהנתי לחוות את הטיפול שהציל חיים של בנות בעולם!

בסדרה הזו היו הרבה מאוד דמויות (מעל 100) אבל זה לא הפריע לי כי כל תפקיד שהיה זה היה חשוב מאוד, וגם תרם לעלילה בכל דרך אפשרית. מאוד נהנתי לצפות בטלנובלה המושקעת והמדהימה הזו! קצת מפריע לי שללא ספק גלובו שאוהבים לחתוך אז הם חותכים כמה שצריך... Smiley_Angry אבל אני אנסה לצרף כמה קישורים שאוכל כדי שמי שחשב שיש דברים שלא עברו עליהם אז הוא טועה ובגדול!

אז מה? ליביה נעצרה ובגדול? בבולגריה/צ'כיה.

ליביה בחרה לקחת את מקרה הכלא באופן קשה ואפילו בכלא היא עדיין יהירה שחושבת שהיא תוכל לנצח, לעומת זאת ונדה נהפכה לפרח! Flower_Blue מאוד הפתיע אותי ההתנהגות של ונדה, כאילו כל מה שהיא עברה היא שכחה, במקום להיות שקועה בטינה ובמרמור היא פותחת דף חדש! זה ממש מדהים לראות את הדבר הזה. הצחיק אותי התגובה של אירינה, כל המשטרה במועדון והיא: ''לא עשיתי כלום, אני חפה מפשע'' Smiley_Silly

מאוד אהבתי שבפרק האחרון סרילה מועילה לתאו למצוא את הבן שלו, ומסתבר שרוסו בקשר עם משפחה טורקייה תמימה שמשתפת איתם פעולה כי סרילה אמרה שכנראה ז'סיקה באותו מקום שהיכן היה אטגון, מפתיע לדעת שרוסו כזה נבזה עד כדי כך שאפילו משחד משפחה שאין לה קשר לנושא, מזעזע Smiley_Dep

אז אאילה בהיריון מה? אני מאוד שמחה בשבילה, חבל שחתכו את הקטע שזיאה מדבר עם דמיר על ביאנקה ושהוא יודע שהיא לא תחזור, ותוך כדי זיאה מעביר זיכרונות על ביאנקה ואיך שהיא הייתה רוקדת בפניו.

גם חתכו את זה שתאו התפלל כדי למצוא את ז'סיקה והוא רואה את המערה של ז'ורז'י הקדוש.

אז כל משפחה קפדוקיה מתכנסים ומצטלמים תמונות, מאוד מרשים אהבתי את הסוף רק חבל שגלוריה פרז לא יותר הדגישה (לפחות בסוף) קצת תרבות טורקית משהו לסוף, וזה לא שלא היה תרבות כי כן היה אבל ציפיתי קצת ליותר.

אז מסתבר שלאונור לא סולחת לאיזאוריניה למרות הכל, איזאוריניה לא רצתה שהכל ככה יגמר, אבל לאונור לא מסוגלת לסלוח על הבגידה באמון שלה.

והמפגש המרגש של מורנה ותאו באלמאו וכולם מקבלים אותה. אפילו מריה ונוביה שהייתה אויבת של מורנה נתנה חיבוק ללוסימר, זה היה מאוד יפה.

עאישה בסוף תגור באיסטנבול אבל לפחות היא קיבלה את המשפחה שלה ולא ניתקה איתם קשר.

תודה רבה לגלוריה פרז על תסריט מבריק ומדהים אם קצת דברים לא במקום אבל תסריט מדהים, נושא הסחר בבני אדם טופל בצורה מאוד אמינה ומקסימה. כמו הנושא של איזאוריניה ולאונור, הוא הסתים בצורה מציאותית ולא כל מה שאנחנו רוצים בחיים קורה. תודה רבה לויוה שרכשה את הטלנובלה המדהימה הזו וחבר'ה ניפגש בטלנובלה הברזילאית הבאה - ''שובל של שקרים'' שמקווה שתהיה לא פחות מדהימה. מחכה לעוד טלנובלות ברזילאיות משובחות! Smiley_Happy

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0410)